ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKÓW  1,8 " 2,5"  3,5" SDD SATA, ATA SCSI SAS

RECOVERY HDD

odzyskiwanie danych z dysków twardych z uszkodzoną elektroniką - bezpłatna wycena 

Uszkodzenia kontrolerów dysków to częsta przyczyna braku dostępu do danych. Przepięcia, niepoprawna praca zasilacza komputerowego, wada produkcyjna, ale także ciężko pracujący serwomechanizm dysku mogą powodować uszkodzenia obwodów na płytkach drukowanych kontrolerów dysków. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu serwisowemu oraz bogatemu zapleczu podzespołów zamiennych wysoko określamy szanse odzyskania danych w przypadku uszkodzeń "elektroniki". Zdarza się jednak, że naprawa lub wymiana kontrolera nie daje w pełni dostępu do danych i tu potrzebna jest profesjonalna firma data recovery, która profesjonalnie zajmię się naprawą elektroniki wewnętrznej i zewnętrznej dysku.  Dzięki nam możesz oddać swój uszkodzony dysk w dogodnej dla Ciebie lokalizacji  lub zgłosić przez formularz zgłoszeniowy wybierając opcję odbioru przez kuriera.

RECOVERY  HDD

odzyskiwanie danych z uszkodzeniami logicznymi  

- bezpłatna wycena

Niewidoczne partycje, uszkodzenia MBR, dziwne zabezpieczenia plików hasłami i zmiany praw dostepu do katalogów i plików, błędy w plikach, skasowane lub nadpisane dane, uszkodzenia plików i dysków logicznych - te i inne problemy nie muszą byż związane z uszkodzeniami fizycznymi powierzchni nośnika danych dysku. W takim przypadku polecamy niezwłoczny kontakt z naszym Centrum Odzyskiwania Danych we Wrocławiu , poradzimy co zrobić i jak zabezpieczyć dane. Spróbujemy przybliżyć działania serwisowe w celu odzyskania danych.

RECOVERY HDD

odzyskiwanie danych z dysków uszkodzonych fizycznie


Dyski po upadku, z uszkodzonymi głowicami, z niedziałającym serwo - trudne ? Tak - bez wiedzy, sprzętu i doświadczenia można stracić wszystkie dane lub narazić się na ogromne koszty podejmując prób samodzielnej naprawy . Zabezpieczenie powierzchni talerzy dysku to priorytet ( tam znajdują się dane ) .Niemożliwie? -  Porysowana powierzchnia talerzy to praca liczona w setkach godzin ,czasem miesiącach żmudnej pracy i wykopiowania danych ...z  data recovery wroclaw możesz zaoszczędzić czas i pieniądze - szybciej - taniej - lepiej !